#ärarääma

Juurikaru koolipere osaleb pandipakendite kogumise ja sorteerimise kampaanias

Eesti Pandipakendi poolt korraldatav kampaania #ÄRARÄÄMA on üle Eesti toimuv üldhariduskoolide vaheline pandipakendite sorteerimise võistlus. Eesmärgiks on pöörata tähelepanu pakendite sorteerimise tähtsusele ja taaskasutusele.

Lisaks on lastel võimalik osaleda erinevates auhinnalistes vaheülesannetes terve kampaania jooksul, mis kestab 4 kuud.

Päev enne sõbrapäeva saabunud sorteerimiskast on koolipere poolt juba hoogsalt kasutusel. Pakume kooli kaudu mugavat taara taaskasutamise võimalust nii õpilastele, õpetajatele kui ka ümberkaudsetele elanikele. Kogutud rahaga tahame kujundada kooli ruume õpilassõbralikumaks, et vahetundides oleks rohkem võimalusi aktiivseks ajaveetmiseks.

Rohkem infot www.araraama.ee

Jälgige meie kooli tegemisi kodulehel juurikaru.edu.ee ja facebookis Juurikaru Põhikool.

Siinkohal kutsume kõiki üles pakendeid sorteerima!

Eva Soosaar Juurikaru Põhikooli loodusainete õpetaja

Rubriigid: Üritused. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.