Õpetajad

Õpetaja  Õppeaine  Klassijuhatamine  Kontakt
Ester Esula logopeed, nõustaja, HEV koordinaator 8. klass ester@juurikaru.edu.ee
Eha Kuldkepp direktor, vene keel  8. – 9. klass  – kool@juurikaru.edu.ee
Ellen Kupar muusika, vene keel 6. – 7. klass  4. klass ellen@juurikaru.edu.ee
Hele Lillak matemaatika 6. klass hele@juurikaru.edu.ee
Ranet Lepik kehaline kasvatus ranet@juurikaru.edu.ee
Anne Ojala kehaline kasvatus anne@juurikaru.edu.ee
Annika Oja loodusained, inimeseõpetus annika@juurikaru.edu.ee
Sirje Paberits klassiõpetaja 3. klass ja 5. klass sirje@juurikaru.edu.ee
Ain Pertel tehnoloogiaõpetus ain@juurikaru.edu.ee
Harri Poom loodusained harri@juurikaru.edu.ee
Maris Roost kunst, käsitöö maris@juurikaru.edu.ee
Epp Rasva eesti keel 7. klass epp@juurikaru.edu.ee
Katrin Juro klassiõpetaja, arvutiõpetus  1. klass katrin@juurikaru.edu.ee
Helbe Tamm klassiõpetaja, pikkpäev 2. klass helbe@juurikaru.edu.ee
Lii Tõnismann inglise keel 9. klass liit@juurikaru.edu.ee
Andrus Ütt ajalugu andrus@juurikaru.edu.ee
Eva Soosaar loodusained eva@juurikaru.edu.ee