Õpetajad

Õpetaja  Õppeaine  Klassijuhatamine  Kontakt
Ester Esula logopeed, nõustaja, HEV koordinaator 9. klass ester@juurikaru.edu.ee
Eha Kuldkepp direktor, vene keel  8. – 9. klass  – kool@juurikaru.edu.ee
Ellen Kupar muusika, vene keel 6. – 7. klass  5. klass ellen@juurikaru.edu.ee
Hele Lillak matemaatika hele@juurikaru.edu.ee
Ranet Lepik kehaline kasvatus ranet@juurikaru.edu.ee
Anne Ojala kehaline kasvatus anne@juurikaru.edu.ee
Annika Oja loodusained, inimeseõpetus 7. klass annika@juurikaru.edu.ee
Sirje Paberits klassiõpetaja 4. klass sirje@juurikaru.edu.ee
Pille Suurna tehnoloogia pille@juurikaru.edu.ee
Harri Poom loodusained harri@juurikaru.edu.ee
Maris Roost kunst maris@juurikaru.edu.ee
Talvi Tõnismann eesti keel 8. klass talvi@juurikaru.edu.ee
Katrin Juro õppejuht, klassiõpetaja, arvutiõpetus  1. ja 2. klass katrin@juurikaru.edu.ee
Helbe Tamm klassiõpetaja, pikkpäev 3. klass helbe@juurikaru.edu.ee
Lii Tõnismann inglise keel 6. klass liit@juurikaru.edu.ee
Andrus Ütt ajalugu andrus@juurikaru.edu.ee