Õpetajad

Õpetaja  Õppeaine  Klassijuhatamine  Kontakt
Ester Esula logopeed, nõustaja, HEV koordinaator 7. klass ester@juurikaru.edu.ee
Eha Kuldkepp direktor, vene keel  9. klass  – kool@juurikaru.edu.ee
Ellen Kupar muusika, vene keel 6. – 8. klass 9. klass ellen@juurikaru.edu.ee
Hele Lillak matemaatika 5. klass hele@juurikaru.edu.ee
Ranet Lepik kehaline kasvatus ranet@juurikaru.edu.ee
Anne Ojala kehaline kasvatus anne@juurikaru.edu.ee
Annika Oja (lapsehooldus-puhkusel) loodusained, inimeseõpetus annika@juurikaru.edu.ee
Sirje Paberits klassiõpetaja 2. klass ja 4. klass sirje@juurikaru.edu.ee
Ain Pertel tehnoloogiaõpetus ain@juurikaru.edu.ee
Harri Poom loodusained harri@juurikaru.edu.ee
Maris Roost kunst, käsitöö maris@juurikaru.edu.ee
Epp Rasva eesti keel 6. klass epp@juurikaru.edu.ee
Katrin Juro klassiõpetaja, arvutiõpetus,  loodusained  3. klass katrin@juurikaru.edu.ee
Helbe Tamm klassiõpetaja, pikkpäev 1. klass helbe@juurikaru.edu.ee
Lii Tõnismann inglise keel 8. klass liit@juurikaru.edu.ee
Andrus Ütt ajalugu, loodusained
Eva Soosaar inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, loodusained