Õpetajad

 

Õpetaja  Õppeaine  Klassijuhatamine  Kontakt
Ester Esula logopeed, nõustaja, HEV koordinaator 8. klass ester@juurikaru.edu.ee
Eha Kuldkepp direktor, vene keel 8. ja 9. klass  – kool@juurikaru.edu.ee
Ellen Kupar muusika, vene keel 6. ja 7. klass 7. klass ellen@juurikaru.edu.ee
Hele Lillak matemaatika 9. klass hele@juurikaru.edu.ee
Ranet Lepik kehaline kasvatus ranet@juurikaru.edu.ee
Anne Ojala kehaline kasvatus anne@juurikaru.edu.ee
Annika Oja geograafia, inimeseõpetus, bioloogia 7. klass annika@juurikaru.edu.ee
Sirje Paberits klassiõpetaja 3. klass sirje@juurikaru.edu.ee
Ain Pertel tehnoloogiaõpetus ain@juurikaru.edu.ee
Harri Poom loodusõpetus 7. klass, keemia, füüsika harri@juurikaru.edu.ee
Maris Roost kunst, loodusõpetus 4., 5. ja 6. klass 5. klass maris@juurikaru.edu.ee
Epp Rasva eesti keel 4. klass epp@juurikaru.edu.ee
Katrin Juro klassiõpetaja, arvutiõpetus, bioloogia 8., 9. klass  1. klass katrin@juurikaru.edu.ee
Helbe Tamm klassiõpetaja, pikkpäev 2. klass helbe@juurikaru.edu.ee
Lii Tõnismann inglise keel 6. klass liit@juurikaru.edu.ee
Andrus Ütt ajalugu, ühiskonnaõpetus