Õpetajad

 

Õpetaja  Õppeaine  Klassijuhatamine  Kontakt
Ester Esula logopeed, nõustaja, HEV koordinaator 7. klass ester@vandravald.ee
Eha Kuldkepp direktor, vene keel 8. ja 9. klass  – kool@juurikaru.edu.ee
Ellen Kupar muusika, vene keel 6. ja 7. klass 6. klass ellenkupar2@gmail.com
Hele Lillak matemaatika 8. klass hele.lillak@mail.ee
Ranet Lepik kehaline kasvatus ranet80@gmail.com
Anne Ojala kehaline kasvatus anne.ojala@vandra.ee
Annika Oja geograafia, inimeseõpetus, bioloogia 7. klass annika@wennet.ee
Sirje Paberits klassiõpetaja,  õpiabi 2. klass sirje@vandra.ee
Ain Pertel tehnoloogiaõpetus
Harri Poom loodusõpetus 7. klass, keemia, füüsika
Maris Roost kunst, loodusõpetus 4., 5. ja 6. klass 4. klass marisroost@gmail.com
Epp Rasva eesti keel 9. klass epprasva@gmail.com
Katrin Juro klassiõpetaja, arvutiõpetus, bioloogia 8., 9. klass  3. klass jurokatrin@gmail.com
Helbe Tamm klassiõpetaja, pikkpäev 1. klass helbetamm5@hot.ee
Lii Tõnismann inglise keel 5. klass liitonis@gmail.com
Andrus Ütt ajalugu, ühiskonnaõpetus